Versele-Laga Complete krmivo pro fretky 2,5 kg

Kód: 322132
719 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní krmivo od Versele Laga pro fretky s vysokým obsahem bílkovin a tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Complete krmivo pro fretky 2,5 kg

Speciálné tvarované pelety obsahují všechny živiny, které Vaše fretka potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Mají vysoký obsah vlákniny a udržují zuby ve skvělé kondici. Přidaný taurin posiluje srdce a Yucca extrakt redukuje nepříjemné pachy v kleci. 

  • Pelety pro fretky od Versele Laga mají vysoký obsah bílkovin a tuků
  • Pelety obsahují všechno potřebné pro dlouhý a zdravý život fretky
  • Vlákninu pro zuby
  • Taurin posiluje srdce
  • Yucca omezuje nepříjemný pach v kleci

Velikost balení: 2,5 kg

Dávkování: Podávejte denně až 80 g krmiva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.