Versele-Laga Complete krmivo pro králíky 500 g

Kód: 224022
179 Kč
Skladem (>20 ks)

Versele Laga Complete jsou 100% pelety s obsahem přírodní vlákniny pro dospělé králíky a zakrslé králíky optimalizující trávení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Complete krmivo pro králíky 500 g

Versele Laga Complete jsou 100% pelety pro dospělé králíky a zakrslé králíky. Obsahují vlákninu rostlinného původu z vybraných kousků různých druhů sena, čímž prospívají králičím zubům i trávení, bylinky, mrkev, seno z bojínku lučního a velké množství nejrůznějších dlouhostébelných trav, které pomáhají redukovat nepříjemný zápach. Neobsahují žádné obiloviny, ani aditiva.

  • Versele Laga Complete jsou 100% pelety pro králíky
  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví vašeho králíka
  • Vláknina rostlinného původu prospívá králičím zubům a trávení
  • Vylinky, mrkev, seno z bojínku lučního
  • Dlouhostébelné traviny redukují nepříjemný zápach
  • Bez obilovin
  • Přírodní suroviny pro zdravý a vitalitu domácích králíků

Velikost balení: 500 g

Složení: Pruhovaná slunečnicová semínka, bílá slunečnicová semínka, pohanka, oves, cardi, kukuřice, pšenice, směs ořechů, dýňová jádra, loupané arašídy, piniové oříšky, konopné semeno, extrudovaná pšenice, extrudovaná kukuřice, šípky, červené feferonky, maxi zrna s VAM zrnka, skořápky ústřice

Analytické složky: hrubý protein: 14,5 %, hrubý tuk: 23 %, hrubá vláknina: 20 %, hrubý popel: 5 %, vápník: 1 %, fosfor: 0,40 %, lysin: 0,50 %, methionin: 0,35 %, threonin: 0,45 %

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A: 8 800 m.j., vitamin D3: 1 600 m.j., vitamin E: 20 mg, 3b103 (železo): 20 mg, 3b202 (jód): 1,5 mg, 3b405 (měď): 7 mg, 3b502 (mangan): 48 mg, 3b603 (zinek): 45 mg, E8 (selen): 0,2 mg

m.j.= mezinárodní jednotka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.