Versele-Laga Complete krmivo pro králíky 500 g

Kód: 224022
179 Kč
Skladem (>20 ks)

Versele Laga Complete jsou 100% pelety s obsahem přírodní vlákniny pro dospělé králíky a zakrslé králíky optimalizující trávení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Complete krmivo pro králíky 500 g

Versele Laga Complete jsou 100% pelety pro dospělé králíky a zakrslé králíky. Obsahují vlákninu rostlinného původu z vybraných kousků různých druhů sena, čímž prospívají králičím zubům i trávení, bylinky, mrkev, seno z bojínku lučního a velké množství nejrůznějších dlouhostébelných trav, které pomáhají redukovat nepříjemný zápach. Neobsahují žádné obiloviny, ani aditiva.

  • Versele Laga Complete jsou 100% pelety pro králíky
  • Kompletní a vyvážené krmivo
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví vašeho králíka
  • Vláknina rostlinného původu prospívá králičím zubům a trávení
  • Vylinky, mrkev, seno z bojínku lučního
  • Dlouhostébelné traviny redukují nepříjemný zápach
  • Bez obilovin
  • Přírodní suroviny pro zdravý a vitalitu domácích králíků

Velikost balení: 500 g.

Složení: Seno, byliny, mrkev, bojínek luční, směs tráv. 

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.