Versele-Laga Complete krmivo pro křečky 500 g

Kód: 224026
179 Kč
Skladem (>20 ks)

Krmivo Hamster Complete od Versele Laga je kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro křečky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Complete krmivo pro křečky 500 g

Hamster Complete obsahuje všechny živiny, které Váš křeček potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Ve skvělé kondici křečky udržuje bohaté složení krmiva jako obiloviny, zelenina, minerální látky a semena. Křečkovi podávejte až 10-15 g krmiva denně.

  • Hamster Complete od Versele Laga, extrudované pelety
  • Určeno křečkům
  • Vyživuje, zasytí a chutná
  • Prospívá zubům křečka
  • Obsahuje obiloviny, zeleninu, minerální látky i semena

Velikost balení: 500 g

Dávkování: Křečkovi podávejte až 10-15 g krmiva denně. Nezapomeňte na misku s čerstvou pitnou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.