Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Versele-Laga Complete krmivo pro potkany 500 g

Kód: 224027
179 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kompletní a chutné krmivo od Versele Laga z extrudovaných pelet pro potkany a myši je zdravé, syté a chutné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Complete krmivo pro potkany 500 g

Kompletní krmivo od Versele Laga pro potkany obsahuje potřebnou složku bílkovin, tuků, uhlohydrátů, minerálů a vitamínů v obilninách a zelenině. Jeden potkan spotřebuje denně 20-30 g krmiva podle velikosti a potřeb zvířete.

  • Versele Laga směs pro potkany, kompletní krmivo
  • Obsahuje správný poměr bílkovin, tuků, uhlohydrátů, minerálů a vitaminů v obilninách a zelenině
  • Nezapomeňte na dostatek pitné vody a seno

Velikost balení: 500 g

Dávkování: Denní dávka 20-30 g krmiva

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro hlodavce
Druh hlodavce: myš, potkan
Druh krmiva: granule
Osobní odběr: Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice
Velikost balení: 500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.