Versele-Laga Complete krmivo pro potkany a myši 2 kg

Kód: 322130
539 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní a chutné krmivo od Versele Laga z extrudovaných pelet pro potkany a myši je zdravé, syté a chutné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Complete krmivo pro potkany a myši 2 kg

Kompletní krmivo od Versele Laga pro potkany obsahuje potřebnou složku bílkovin, tuků, uhlohydrátů, minerálů a vitamínů v obilninách a zelenině. Jeden potkan spotřebuje denně 20-30 g krmiva podle velikosti a potřeb zvířete.

  • Versele Laga směs pro potkany, kompletní krmivo
  • Obsahuje správný poměr bílkovin, tuků, uhlohydrátů, minerálů a vitamínů v obilninách a zelenině
  • Nezapomeňte na dostatek pitné vody a seno

Velikost balení: 2 kg

Dávkování: Denní dávka 20-30 g krmiva

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 29.6.2021
Ja to nezeru, ale potkani ano.Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.