Versele-Laga Crispy Crunchies se senem 75 g

Kód: 320992
89 Kč
Skladem (>20 ks)

Crispy Crunchies od Versele Laga je chutné doplňkové krmivo pro drobné hlodavce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Crispy Crunchies se senem 75 g

Crispy Crunchies jsou malinké briketky se senem a zeleninou, které podporují dobrý zdravotní stav a rozložení sil drobných hlodavců. Nasypejte do misky a nezapomeňte na přístup k čerstvé pitné vodě pro vašeho hlodavce.

  • Crispy Crunchies od Versele Laga, malinké briketky se senem a zeleninou
  • Podporují dobrý zdravotní stav malých hlodavců
  • Pomáhají udržovat jejich správné rozložení sil
  • Nasypejte do misky
  • Nezapomeňte na přístup k čerstvé pitné vodě

Velikost balení: 75 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro hlodavce
Hmotnost: 0.109 kg
Druh hlodavce: králík, morče, křeček, myš, potkan
Osobní odběr: Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.