Versele-Laga Crispy Müsli pro králíky 1 kg

Kód: 224019
119 Kč
Skladem (>20 ks)

Křupavé müsli od Versele Laga s ovesnými vločkami a zeleninou pro králíky a zakrslé králíky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Crispy Müsli pro králíky 1 kg

Křupavé musli s ovesnými vločkami a zeleninou od Versele Laga pro dospělé králíky a zakrslé králíky jsou kompletním krmivem v základní směsi. Vynikající poměr kvalita/cena. Křupavé musli poskytuje všechny potřebné složky potravy pro králíky jako ovesné vločky, zeleninu, v tom bílkoviny, aminokyseliny, vitaminy a minerály, probiotika i vlákninu.

  • Křupavé müsli od Versele Laga s ovesnými vločkami a zeleninou
  • Kompletní krmivo obsahující všechny potřebné látky
  • Určeno králíkům a zakrslým králíkům
  • Vynikající poměr kvalita/cena
  • Podávejte až 80 g krmení denně dospělým králíkům
  • Až 50 g zakrslým králíkům

Velikost balení: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.