Versele-Laga Crispy Pellets pelety pro myši a potkany 1kg

Kód: 304779
199 Kč
Skladem (>20 ks)

Křupavé pelety od Versele Laga se semeny, bohatými na bílkoviny pro potkany a myši

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Crispy Pellets pelety pro myši a potkany 1kg

Speciálné tvarované pelety krmiva od Versele Laga obsahují všechny živiny, které Vaše myška či potkan potřebují pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Mají vysoký obsah vlákniny a udržují ve skvělé kondici zuby. Florastimul dělá totéž pro trávení a Yucca extrakt redukuje nepříjemné pachy v kleci. Potkanům podávejte denně až 15g krmiva, myším 10 g.

  • Versele-Laga Crispy Pellets, pelety pro myši a potkany
  • Bohaté na bílkoviny pro potkany a myši
  • Prospívají ústní dutině zubům zvlášť díky vláknině
  • Florastimul na trávení
  • Yuca redukuje nepříjemné pachy
  • Podávejte denně 15 g potkanům, 10 g myším
  • V balení 1 kg krmiva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.