Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Versele-Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg

Kód: 343938
279 Kč
Skladem (>20 ks)

Bezobilná přírodní směs od Versele-Laga je velmi bohatá na vlákninu. Směs s označením Cavia je určena pro morčata a jejich citlivý žaludek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg

Krmná směs od Versele Laga je plná speciálních trav a bylin, které jsou dobré pro zdraví zubů a střev morčat. Složení krmiva je ideální pro bezproblémové trávení zvířátka. Krmivo obsahuje ty nejlépe stravitelné ingredience jako je např. červená řepa. Krmnou směs můžete podávat i jiným hlodavců, ale před podáním se nejprve poraďte se zvěrolékařem. 

  • Krmivo Versele-Laga Nature Fiberfood Cavia
  • Určeno speciálně pro morčata
  • Pro dobrý stav zažívacího traktu neobsahuje obiloviny
  • Obsahuje nejlépe stravitelné složky jako je například červená řepa
  • Směs je bohatá na vlákninu

Velikost balení: 1 kg

Dávkování: Podávejte až 30 g směsi denně s ohledem na na velikost morčete. Nezapomeňte na stálý přístup k čerstvé vodě a senu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.