Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg

Kód: 343932
279 Kč
Skladem (>20 ks)

Kompletní krmivo přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám králíků citlivých na určité složky potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni 1 kg

Odlehčené a vyvážené složení krmiva od Versele Laga bez obilných zrn je vhodné zvláště pro alergiky mezi králíky. Směs obsahuje speciálně vybrané traviny a bylinky pro dobré zubní a střevní zdraví. Mezi nejlepší složky patří Timothy a mrkev. Podle velikosti, plemene a věku morčete doporučujeme podávat denně 40 až 55 g.

  • Versele-Laga Nature Fibrefood Cuni kopletní krmivo pro alergiky mezi králíky
  • Bez obilných zrn, zato s vybranými travinami a bylinkami pro dobré zubní a střevní zdraví
  • Nechybí důležité složky asijská tráva (timothy) a mrkev

Velikost balení: 1 kg

Dávkování: Podle velikosti, plemene a věku podávejte 40-55 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.