Versele-Laga Nature Mini Hamster pro křečíky 400 g

Nature Mini Hamster od Versele Laga je pestrá krmná směs s vysokým obsahem obilovin pro křečíky.

Dostupnost Skladem (>20 ks)
Možnosti doručení
Kód: 343948
139 Kč –14 % 119 Kč 297,50 Kč / 1 kg
Versele-Laga Nature Mini Hamster pro křečíky 400 g
Versele-Laga Nature Mini Hamster pro křečíky 400 g
139 Kč –14 %

Versele-Laga Nature Mini Hamster pro křečíky 400 g

Složení s ovocem a zeleninou Nature Mini Hamster pomáhá zajistit pestrou denní stravu pro křečíky. Dodává všechny důležité vitaminy. Je navíc obohacený o vitamin E pro posílení imunity. 

  • Nature Mini Hamster je pestrá krmná směs pro křečíky
  • Vysoký obsah obilovin
  • Ovoce a zelenina pro pestrost a chuť stravy
  • Všechny důležité vitaminy a vitamin E pro posílení imunity

Velikost balení: 400 g

Dávkování: Podle velikosti a plemene křečíka podávejte denně až 10 g krmiva. Pamatujte na stálý přístup k čerstvé pitné vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro hlodavce
EAN: 5410340614204
Druh hlodavce: křeček
Druh krmiva: granule, sušené ovoce a zelenina
Osobní odběr: PetCenter Hradec Králové Pilnáčkova, PetCenter Pardubice Forum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří díky své mimořádné kvalitě mezi nejprodávanější v celé Evropě.

Společnost Versele-Laga sleduje vývoj trhu. Tímto způsobem je schopna zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu, že používá zrna, semena a jiné přírodní produkty, kontrola kvality je velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto má Versele-Laga stanovené přísné normy a po obdržení ingrediencí provádí rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do výrobní linky.

Výrobky Versele-Laga také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Společnost pracuje v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy.