Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

VERSELE-LAGA papoušek str. Exotic Light 750 g

Kód: 342271
249 Kč
Skladem (>20 ks)

Krmná směs pro střední a velké papoušky, speciálně obohacená o pufrované obiloviny, které papoušci milují. Lze podávat i jako odměnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parrots Exotic Light

Krmná směs pro střední a velké papoušky s velkým poměrem pufrovaných obilovin, která nadchne i ty nejmlsnější papoušky. Kromě popcornu, burizonů a dalších oblíbených lahůdek obsahuje také bohatou směs oříšků a ovoce. Díky tomu lze podávat i jako odměnu, nebo smíchanou s jinou krmnou směsí. 

  • Krmná směs pro střední a velké papoušky.
  • Velký poměr pufrovaných obilovin.
  • Bohatá směs oříšků a ovoce.

Složení: Semena, obiloviny (min. 35 % popkornu, pufované pšenice apod.), ovoce, ořechy, vedlejší produkty rostliného původu, zeleniny, minerální látky).

Analytické složky: Protein 14 %, obsah tuku 16,5 %, hrubá vláknina 13,5 %, hrubý popel 3,5 %, vápník 0,2 %, fosfor 0,4 %, Lysin 0,5 %, DL-methionin 0,3 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: Vitamín A, vitamín D3, E, železo, jód, měď, mangan, zinek, selen.

Krmný návod: podávejte jako krmivo či odměnu spolu s ostatními krmivy Versele-Laga.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.