Versele-Laga Sticks Mountains tyčinky pro králíky a činčily 2ks

Kód: 309581
149 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Tyčinky pro králíky a činčily od Versele Laga, které skvěle doplní stravu vašeho milého hlodavce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Sticks Mountains tyčinky pro králíky a činčily 2 ks

Tyčinky od Versele Laga, které skvěle doplní stravu vašeho milého hlodavce. Receptura s obilovinami, pekařskými výrobky, medem, cukrem, olejem a tuky je vyvinuta speciálně pro potřeby králíků a činčil. Zdravá pochoutka na tyčince je pro hlodavce velkým potěšením, které zpříjemní čas strávený v kleci. 

  • Tyčinky pro křečky a pískomily od Versele Laga.
  • Doplňkové krmivo pro zpestření stravy.
  • Speciální receptura pro králíky a činčily.
  • Zdravá tyčinka je pro hlodavce velkým potěšením i hrou.
  • Podávejte k běžnému krmivu.

Balení: 2 tyčinky v balení

Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukr, oleje a tuky.

Krmný návod: Po vyjmutí z obalu vložte tyčinku volně do klece a nechte svého mazlíčka do posledního zrníčka hlodat a hlodat. Tyčinky podávejte jako doplněk k běžnému krmivu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.