WHIMZEES Dental rýžová kost 60 g 1 ks

Kód: 341239
59 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

K pravidelnému čištění zubů svého psa jen tak nepřesvědčíte. Ke zdravým zubům a dásním vašeho mazlíčka ale naštěstí vedou i jiné cesty. Třeba v podobě dentální rýžové kosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WHIMZEES Dental rýžová kost 60 g 1 ks

K pravidelnému čištění zubů svého psa jen tak nepřesvědčíte. Ke zdravým zubům a dásním vašeho mazlíčka ale naštěstí vedou i jiné cesty. Třeba v podobě dentální rýžové kosti. Výrobek má jedinečné přírodní přísady, vysoký obsah vlákniny a nízký obsah kalorií a cukru. Nenajdete v něm žádné umělé přísady, konzervační látky nebo lepek. Každodenní žvýkání se pro vašeho mazlíčka stane zárukou zdravého chrupu. 

  • Přírodní výrobek pro ústní hygienu psů.
  • Pomáhá ke zdravým zubům a dásním.
  • Určený k dennímu použití.
  • Příjemný pro psí tlamu.
  • Jedinečné přírodní přísady.
  • Vysoký obsah vlákniny, nízký obsah cukru a kalorií.
  • Bez umělých přísad, konzervačních látek a lepku.
Velikost Váha psa
XS 2 - 7 kg
S 7 - 12 kg
M 12 - 18 kg
L 18 - 27 kg
XL 27+ kg

Velikost balení: 60 g

Složení: Bramborový škrob, glycerin, prášková celulóza, lecitin, kvasnice, sladový výtažek, lupina, voda, rýže.

Analytické složky: Surový protein (minimální procentní podíl) 1,1 %, tuk (minimální procentní podíl) 2,0 %, tuk (maximální procentní podíl) 4,3 %, surová vláknina (maximální procentní podíl) 13,7 %, vlhkost (maximální procentní podíl) 12 %, popel (maximální procentní podíl) 2,4 %.

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AP Avatar autora | 6.2.2024
Rovněž zakoupeno pro retrívra - štěně. Lze i pro menší plemena (čivava). Doporučuji pod dohledem. Ideální na kousání (nejen výměna zoubků). Pes se zabaví. Přírodní, kvalitní.
5
JN Avatar autora | 22.1.2024
Perfektní pamlsek pro zabavení psa na delší dobu - například při odchodu z domu. Kupuju pro retrívra, velikost akorát.

 

Společnost WHIMZEES®, založená v roce 2013 v Nizozemsku, byla vytvořena s ohledem na jednu věc: dodávat výrobky nejvyšší kvality pro domácí mazlíčky. Stále hrdě umístěn v Nizozemsku v udržitelné továrně. WHIMZEES® přináší vášeň a odhodlání vyvinout nejúčinnější a zcela přirozené zubní pamlsky pro vašeho psa. Vyrobeno pouze ze šesti primárních ingrediencí. WHIMZEES® neobsahují žádné umělé přísady, příchutě ani přísady a přicházejí v různých zábavných a pracovitých tvarech, které psi milují.

Jejich bezpodmínečná láska ve vás přináší to nejlepší. Vychutnejte si to nejlepší z nich díky skvěle chutnajícímu zubnímu žvýkání, které snižuje plak, zubní kámen a špatný dech. WHIMZEES® ví, že zdravé úsměvy jsou šťastné úsměvy.