WHIMZEES Dental zubní kartáček L 60 g 1 ks

Kód: 341227
59 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Dopřejte vašemu psovi oslnivý americký úsměv. Dentální kartáček psům pomáhá ke zdravým zubům a dásním a používat ho můžou každý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WHIMZEES Dental zubní kartáček L 60 g 1 ks

Dopřejte vašemu psovi oslnivý americký úsměv. Dentální kartáček psům pomáhá ke zdravým zubům a dásním a používat ho můžou každý den. Kartáček má jedinečné přírodní přísady, vysoký obsah vlákniny a nízký obsah kalorií a cukru. Nenajdete v něm žádné umělé přísady, konzervační látky nebo lepek. Pro psí tlamu je kartáček příjemný a váš mazlíček si proto čištění zubů snadno zamiluje a bude se na něj těšit.

  • Zubní kartáček pro ústní hygienu psů
  • Pomáhá ke zdravým zubům a dásním
  • Velikost L pro velké psy
  • Určený k dennímu použití
  • Příjemný pro psí tlamu
  • Jedinečné přírodní přísady
  • Vysoký obsah vlákniny, nízký obsah cukru a kalorií
  • Bez umělých přísad, konzervačních látek a lepku

Velikost: L/60 g (1 ks)

Velikost Váha psa
XS 2 - 7 kg
S 7 - 12 kg
M 12 - 18 kg
L 18 - 27 kg
XL 27+ kg

 

Složení: bramborový škrob, glycerin, prášková celulóza, lecitin, kvasnice, sladový výtažek, lupin, voda, vojtěška, paprika

Analytické složky: surový protein (minimální procentní podíl) 1,1 %, tuk (minimální procentní podíl) 2,0 %, tuk (maximální procentní podíl) 4,3 %, surová vláknina (maximální procentní podíl) 13,7 %, vlhkost (maximální procentní podíl) 12 %, popel (maximální procentní podíl) 2,4 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost WHIMZEES®, založená v roce 2013 v Nizozemsku, byla vytvořena s ohledem na jednu věc: dodávat výrobky nejvyšší kvality pro domácí mazlíčky. Stále hrdě umístěn v Nizozemsku v udržitelné továrně. WHIMZEES® přináší vášeň a odhodlání vyvinout nejúčinnější a zcela přirozené zubní pamlsky pro vašeho psa. Vyrobeno pouze ze šesti primárních ingrediencí. WHIMZEES® neobsahují žádné umělé přísady, příchutě ani přísady a přicházejí v různých zábavných a pracovitých tvarech, které psi milují.

Jejich bezpodmínečná láska ve vás přináší to nejlepší. Vychutnejte si to nejlepší z nich díky skvěle chutnajícímu zubnímu žvýkání, které snižuje plak, zubní kámen a špatný dech. WHIMZEES® ví, že zdravé úsměvy jsou šťastné úsměvy.