Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Zoomed Repti výhřevní lampa Basking Spot Lamp 40W

Kód: 323640
319 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Plaz jakožto živočich bez termoregulace je závislý na teplotě okolí. O to správné vyhřátí se postará ZMD Repti lampa Basking Spot Lamp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zoomed Repti výhřevní lampa Basking Spot Lamp 

Výhřevní lampa pro 24 hodinový zdroj tepla do všech druhů terárií pro tepelný komfort. Zoomed REPTI  je jedno z nejlepších umělých osvětlení na trhu, které se používá pro chov. Vysoce kvalitní žárovky speciálně vyrobené pro použití do terária. Pro vytvoření ideálních podmínek v teráriích je zapotřebí mnoho viditelného světla, dostatek UV a tepla, jen tehdy se nám plazi ukazují ve svých plných barvách a jejich chování je přirozené. Velkým plusem těchto lamp je jejich relativní energetická nenáročnost, v porovnání s odvedeným výkonem. 

  • Vysoká kvalita
  • Kompaktní velikost
  • Pro vytvoření ideální podmínek
  • Energetická nenáročnost

Výkon: 40 W

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
GH Avatar autora | 20.8.2023
Lampička je u želvy oblíbená, ale má krátkou životnost

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.