Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Zoomed krmivo Natural pro leguány Adult 283 g

Kód: 323653
199 Kč
Skladem (>20 ks)

Krmivo Natural Zoo Med Iguana Food pro dospělé leguány s přidanými vitaminy a minerálními látkami..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zoomed krmivo Natural pro leguány Adult 

Krmivo bylo pečlivě vytvořeno odborníky na výživu v Zoo Med Laboratories, aby dokonale naplňovalo nutriční potřeby leguánů v každém věku. Krmivo obsahuje vyvážený poměr vápníku, bílkovin, vlákniny a dalších stopových živin důležitých jak pro správný a zdravý růst mladých leguánů, tak i pro dlouhodobé zdraví leguánů dospělých.

  • Vhodné pro leguány zelené, modravé, nosorohé, pustinné, všechny cyclury i čukvaly a další býložravé ještěrky
  • Obsahuje přidané vitamíny a minerály
  • Obsahuje listy pampelišek a yuky
  • Neobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva ani aromata

 Velikost balení: 283 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.