Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Zoomed Bettarium Nano Condo růžové 3,81 l

Kód: 323526
739 Kč
Dostupné pouze na prodejně (13 ks)

Ručně vyrobená nádrž pro bojovnice a jiné malé živočichy ve tvaru šestiúhelníku. S nádrží se dá bezpečně manipulovat při čištění a krmení. Díky proskleným plochám můžete pozorovat obyvatele vnitřního vodního světa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zoomed Bettarium Nano Condo 

Betárium o velikosti 3,81 l. Speciálně tvarované akrylátové Nano nádrže pro Bojovnice a jiné malé živočichy. Ať už v kanceláři nebo v domácnosti, elegantní a jedinečný design Zoomed Bettarium Nano Condo přidá malý kousek klidu do každé místnosti. Bezpečné provedení, uklidňující doplněk do bytu či kanceláře. Tyto nádrže jsou ručně vyráběné a pyšní se zajímavým tvarem a sytým rámečkem.

  • Speciálně tvarované akrylátové Nano nádrže
  • Ručně vyrobené
  • K dispozici v různých barvách a tvarech

Velikost: 3,81 l

Barva: růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zoo Med představil první americký vitamíny pro plazy v roku 1982 a nikdy se již nechtěl vrátit do doby předtím! Dnes společnost vlastní 8 patentů na produkty pro plazy a 9 patentů na akvarijní produkty v USA i mezinárodně a čeká na schválení dalších!

Největší úspěch společnosti Zoo Med byl vynález UVB osvětlení pro plazy v roce 1993 a to se stalo standardem pro Zoologické zahrady, veterináře a chovatele po celém světě. V současnosti společnost Zoo Med nabízí celou řadu produktů pro plazy, obojživelníky, ryby a ptáky.