Brit Training Snack L 200 g

Kód: 320253
87 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Brit Training Snack L je ideální tréninková dobrůtka pro psy velkých plemen 25-45 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brit Training Snack L

Poloměkké kousky Brit Training nezatěžují organismus a nemají negativní účinky na aktivitu během tréninku.  Složením i chutí jsou pro psa vysoce motivující. Brit Training odpovídají zásadám správné výživy.

  • Poloměkké kousky nezatěžují organismus
  • Nemají negativní účinky na aktivitu během tréninku
  • Složením i chutí jsou pro psa vysoce motivující
  • Brit Training odpovídají zásadám správné výživy
  • Nepoškozují zuby a dásně
  • Brit Training Snack S kousky mají průměr 1 cm
  • Jsou určeny velkým psům od 25-45 kg
  • Obsah balení 200 g

Složení: Obsahují rýži, kuřecí maso, glukózový sirup, lososový olej, hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jsme rodinnou firmou s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Výrobu krmiv zajišťujeme ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice. Jsme hrdi na to, že naše produkty - značky Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyvážíme do 70 zemí světa.

Naším základním know-how je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček. Profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv jsou jedni z vás – chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Naší prioritou je zdraví a kondice - nepoužíváme takové ingredience, které mohou negativně ovlivnit zdravotní stav zvířete. Naše produkty netestujeme na laboratorně chovaných zvířatech. Vysoký obsah složek bohatých na omega-3, DHA a EPA s cílem poskytnout protizánětlivý účinek a stimulovat správnou ochrannou funkci pokožky.

Probiotika jsou moderní funkční doplněk, který přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu a rekonvalescenci prostřednictvím stabilizace střevní flóry a trávení. Kuře je obsaženo ve většině komerčních diet. V posledním desetiletí byl zaznamenán nárůst alergií způsobených kuřecím masem. Proto je kuře vyloučeno ze všech receptur pro psy. Obilovinám se často říká „prázdné kalorie“. Obilí je složkou často spojovanou s obezitou u domácích mazlíčků. Proto je Veterinární dieta Brit vyvinuta bez obilovin, což zaručuje vysokou snášenlivost receptur a zabraňuje obezitě.

U nás si můžete vybrat kompletní krmivo pro psy nebo kapsičky pro kočky.