Canvit Multi pro kočky 100 g

Kód: 324600
239 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Canvit Multi pro kočky poskytuje každodenní podporu zdraví. Obsahuje vyváženou kombinaci 13 vitaminů nepostradatelných  pro zdraví a imunitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canvit Multi pro kočky 100 g

Doplňkové krmivo Canvit Multi pro kočky obsahuje vyváženou kombinaci 13 nepostradatelných vitamínů podporujících imunitu a dobrý zdravotní stav koček. Je vhodný pro všechny kočky krmené granulemi, vlhkým krmivem, doma připravovanou stravou i metodou BARF. Každodenní doplněk pro dospělé kočky v období oslabené imunity, koťata a mladé kočky v růstu, březí a kojící kočky, stárnoucí kočky, nemocné a kočky v rekonvalescenci, kočky s oslabeným nebo narušeným imunitním systémem.

  • Doplňkové krmivo pro dospělé kočky.
  • Podpora správného růstu a vývoje u koťat, mladých rostoucích koček.
  • Podpora imunitního systému během onemocnění nebo rekonvalescence.
  • Podpora aktivního zdraví, imunity a paměti stárnoucích koček a kočičích seniorů.

Balení: 100 g / 100 tablet

Složení: Uhličitan vápenatý, glukóza, pšeničný škrob, sušené odstředěné mléko, laktóza sušená, sušená syrovátka, pivovarské kvasnice.
Analytické složky: Hrubý protein 4 %, obsah tuku 2,6 %,hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 33 %.
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Nutriční: Vitamin A (E672) 1 000 000 IU, vitamin D3 (E671) 10 000 IU, vitamin E (α-tokoferol-acetát)(3a700) 6 000 mg, vitamin K 100 mg, vitamin B1 300 mg, vitamin B2 300 mg, vitamin B6 (3a831) 200 mg, vitamin B12 5 mg, vitamin C (E300) 3 000 mg, Biotin 250 mg, Niacinamid (3a315) 1 000 mg, Pantothenan vápenatý 1 000 mg, Kyselina listová (3a316) 25 mg, Taurin 10 000 mg. Obsahuje antioxidanty.

Dávkování: tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva. 1 tbl na 2 kg váhy zvířete. Nepřekračujte doporučené dávkování. Použití je vhodné konzultovat s veterinárním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí!  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Canvit se zabývá distribucí a prodejem krmiv a vitaminominerálních doplňků pro domácí mazlíčky. Její historie sahá do devadesátých let minulého století. Cílem společnosti Canvit jsou zdraví a spokojení mazlíčci, kteří nám všem přinášejí radost a lásku. Do našeho sortimentu patří vitaminominerální přípravky Canvit pro psy, kočky a další zvířata.

Tým lidí, kteří se podílejí na vývoji a výrobě těchto doplňků potravy, jsou špičkoví veterinární lékaři, technologové, vědci a výživoví pracovníci.

Společnost Canvit je výhradním distributorem doplňků a krmiv pro koně holandské značky Pavo pro Českou a Slovenskou republiku. Hlavním cílem a náplní Canvit jsou spokojená a zdravá zvířata.

Typická onemocnění zvířat, zejména pak tzv. civilizační choroby, jsou důsledkem nesprávné životosprávy, oslabené imunity v kritických životních situacích, vitamínových a živinových deficitů. Pomocí spektra přípravků Canvit umíme řadě těchto nemocí účinně předcházet a podporovat zdraví. Prevence ve formě výživových přípravků Canvit je efektivní cestou k dlouhému a spokojenému životu Vašich domácích mazlíčků.