Ferplast WC rohové s filtrem proti zápachu MIKA

Kód: 304908
1 009 Kč
Skladem (>20 ks)

Rohové kočičí WC s filtrem, který vás ochrání před nechtěným zápachem. Celoplastový krytý záchod je díky svým rozměrům (57,5 x 51,5 x 42 cm) vhodný i pro velké kočky. Kryt toalety je v horní části vybaven zásobníkem na vyměnitelné uhlíkové filtry.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast WC rohové s filtrem proti zápachu MIKA

Rohové kočičí WC s filtrem vaší kočce dopřeje soukromí vás zároveň ochrání před nechtěným zápachem. Celoplastový krytý záchod je díky svým rozměrům (57,5 x 51,5 x 42 cm) vhodný i pro velké kočky. Kryt toalety je v horní části vybaven zásobníkem na vyměnitelné uhlíkové filtry.

  • Rohové kočičí WC s filtrem proti zápachu
  • Celoplastové provedení
  • Rozměry: 57,5 x 51,5 x 42 cm.
  • Kryt se zásobníkem na vyměnitelné uhlíkové filtry
  • Odnímatelný vršek

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Toalety, WC a pleny pro kočky
Hmotnost: 1.9 kg
Osobní odběr: Pet Center Brno Bystrc OC Javor, Pet Center Brno Globus, Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Židenice, Pet Center České Budějovice Géčko, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Čelákovice, Pet Center Černý Most, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Holešov Tesco, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jihlava - Albert, Pet Center Jihlava City, Pet Center Jihlava Kaufland, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Lanškroun, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Liberec Plaza, Pet Center Litvínov, Pet Center Olomouc Haná, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Opava Silesia Tesco, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Plzeň Borská pole, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Plzeň Tesco, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha Flora, Pet Center Praha Harfa, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha Smíchov, Pet Center Rokycany, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.