Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Finnern Rinti Sensible konzerva pro psy jehně 400 g

Kód: 302254
109 Kč
Skladem (>20 ks)

Masová konzerva s jehněčím masem je kompletní krmivo určené pro citlivé psy všech věkových skupin a velikostí a při potravinových alergiích. S Rinti Sensible se snižuje riziko alergických reakcí a nesnášenlivostí, protože díky velkému množství vlákniny setrvává potrava v trávicím systému déle a dochází k lepšímu vstřebání živin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Finnern Rinti Sensible konzerva pro psy jehně

Masová konzerva s jehněčím masem je kompletní krmivo určené pro citlivé psy všech věkových skupin a velikostí a při potravinových alergiích. S Rinti Sensible se snižuje riziko alergických reakcí a nesnášenlivostí, protože díky velkému množství vlákniny setrvává potrava v trávicím systému déle a dochází k lepšímu vstřebání živin. Obsahuje lahodné kousky jehněčího masa, které uspokojí i ty nejnáročnější psí jazýčky. Kromě toho v krmivu najdete všechny vitaminy a minerální látky, které jsou potřebné pro správný vývoj vašeho čtyřnohého kamaráda. 

  • pro citlivé psy všech věkových skupin a velikostí
  • snižuje riziko alergických reakcí
  • obsahuje lahodné kousky jehněčího masa
  • se všemi potřebnými vitaminy a minerálními látkami

Velikost balení: 400 g

Složení: maso a výrobky živočišného původu (z toho 100% jehněčí maso), minerální látky.

Analytické složení: proteiny 9 %, vlhkost 81 %, tuky 5 %, popeloviny 2 %, vláknina 0,8 %.

Krmný návod: psům o váze 10 kg podávejte 1 konzervu, psům o váze 20 kg 2 konzervy denně. Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Finnern Rinti přináší kolekci konzerv a kapsiček, které zpracovávají maso velmi šetrnou metodou bez ztráty živin a plné chuti. Krmivo dodá vašemu psovi všechny základní důležité prvky ve zcela přirozené a plně stravitelné formě. V nabídce jsou kromě obvyklých chutí i velmi zajímavé obměny jako je jehněčí maso či zvěřina.

Psi jsou přirozeně masožravci. Kromě svaloviny obsahuje původní kořist také vnitřnosti bohaté na vitamíny a masné materiály bohaté na minerály, které jsou životně důležité. Rinti je bohatá na přírodní kousky masa a veškeré kompletní krmivo doplněné o vitamíny a minerály ve vyváženém poměru.

Většina odrůd Rinti je proto vyráběna bez sacharidů, je bez obilovin nebo bez lepku a má vysoký obsah masa. Pokud obsahuje obilí (např. Rýže obsažená v Rinti Sensible Chicken & Rice), je to v prohlášení jasně uvedeno. Jedinečná kombinace lahodného masa a přírodních přísad dělá z tohoto krmiva dokonalé menu pro psa. Rinti Nature´s Balance spojuje osvědčenou kvalitu masa od firmy Rinti s hodnotnými přírodními přísadami, které mají pozitivní efekt na zdraví psů.