Frontline sprej proti blechám a klíšťatům 250 ml

Kód: 305354
Doprava zdarma
Značka: Frontline
859 Kč
Skladem

Rychlá pomoc v případě napadení blechami a klíšťaty. Praktické balení ve spreji s rozprašovačem umožňuje přípravek jednoduše nastříkat na srst vašeho zvířete. Umožňuje bojovat proti parazitům psů a koček, jako jsou blechy, klíšťata a všenky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frontline sprej proti blechám a klíšťatům 

K léčbě, prevenci a kontrole alergií při napadení blechami, klíšťaty a všenkami u psů a koček. K ošetření hlavy zvířete naneste sprej na ruce a vmasírujte do srsti na hlavě. Vyhněte se tlamě, očím a čenichu. Mějte nandané rukavice. Vhodné i pro březí feny a feny v laktaci. 

  • Pětitýdenní ochrana proti klíšťatům
  • Praktické balení 250 ml s rozprašovačem zajistí jednoduchou aplikaci
  • Až tříměsíční účinek proti blechám
  • Bez zápachu
  • Skvělý i pro vodomily, dva dny se vyhněte kontaktu s vodou
  • Přípravek se nevstřebává do krevního oběhu

Dávkování:

Aplikujte 3 až 6 ml na kilogram živé hmotnosti zvířete (7,5 až 15 mg fipronilu na kg), tj. 2 až 4 stisky aplikační pumpičky na kg u balení o objemu 250 ml; a 6 až 12 stisků aplikační pumpičky u balení o objemu 100 ml. Způsob podání: Ze vzdálenosti 10-20 cm postříkejte celý povrch těla zvířete. Stříkejte v protisměru růstu srsti a zajistěte, aby byla veškerá srst navlhčena. Pročesávejte srst u dlouhosrstých plemen tak, aby mohl přípravek proniknout až na kůži hřbetu, boků, břicha, nohou, zad a krku zvířete.

Účinnost:

Přípravek je účinný po dobu až 5 týdnů proti klíšťatům, 1 až 3 měsíce proti blechám a 63 dnů (psi) nebo 42 dnů (kočky) proti všenkám. Vzhledem k absenci bezpečnostních studií je minimální interval mezi jednotlivými léčbami 4 týdny. Neaplikujte nemocným zvířatům (celkové onemocnění, horečka…) nebo zvířatům v rekonvalescenci. Nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu.

Upozornění:

Nepoužívejte u štěňat nebo koťat mladších 2 dnů. Pokud dojde k olíznutí, může se objevit krátkodobá hypersalivace způsobená charakterem vehikula. V rámci velmi vzácných nežádoucích účinků byly po použití zaznamenány přechodné kožní reakce v místě aplikace - zarudnutí kůže, svědění nebo vypadávání srsti. Výjimečně byly po aplikaci zaznamenány hypersalivace, reversibilní neurologické symptomy (hyperestezie, deprese, nervozita), zvracení nebo dýchací problémy. Je důležité ujistit se, že zvířata se po aplikaci nebudou vzájemně olizovat. Po aplikaci přípravku zabraňte psům po dobu 2 dnů v koupání v přírodních vodních zdrojích. Může dojít k uchycení jednotlivých klíšťat. Proto nelze zcela vyloučit přenos infekčních chorob, pokud jsou podmínky nepříznivé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitické spreje pro psy
Hmotnost: 0.28 kg
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti klíšťatům, proti blechám, proti vším a všenkám
Velikost psa: střední, velký, malý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: