Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Gimborn SNACKIT pamlsek s lískovým dřevem 45 g

Kód: 341451
109 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

GIMBI Drops jsou malé, tvrdé a velmi lahodné pamlsky určené pro hlodavce. Obsahují chutné a hlodavcům přirozené suroviny, a navíc díky své tvrdosti pomáhají obrousit zoubky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn SNACKIT pamlsek s lískovým dřevem 

GIMBI Drops jsou malé, tvrdé a velmi lahodné pamlsky určené pro hlodavce. Obsahují chutné a hlodavcům přirozené suroviny, a navíc díky své tvrdosti pomáhají obrousit zoubky. S Gimborn SNACKIT pamlskem nešlápnete vedle. 

  • Vhodné pro činčily, morčata, králíky i drobné hlodavce.
  • S lískovým dřevem.
  • Pomáhají brousit zuby.

Velikost balení: 45 g

Složení: lískové dřevo 80 %, vedlejší výrobky rostlinného původu, seno 14 %, sušené květy měsíčku lékařského 2 %, sušené květy růže 2 %.

Analytické složky: vlhkost 11,5 %.

Technologické doplňkové látky: Bez přidaných konzervantů a barviva.

Krmný návod: Dřevo umístěte do klece jako odměnu i zdroj zábavy. Vždy zajistěte, aby mělo zvíře k dispozici dostatek vody a sena.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.