Hračka pro kočky – mikročipová myš se zvukem 6,5cm

Kód: 304826
139 Kč
Dostupné na prodejně (>20 KS)

Vaše kočka je přirozený lovec, ale to ještě neznamená, že vám domů musí nosit živé myši. S touto mikročipovou hračkou uspokojí své lovecké instinkty a vy se nemusíte bát, že vám domů přinese nechtěný dáreček.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka pro kočky – mikročipová myš se zvukem 6,5cm

Vaše kočka je přirozený lovec, ale to ještě neznamená, že vám domů musí nosit živé myši. S touto mikročipovou hračkou uspokojí své lovecké instinkty a vy se nemusíte bát, že vám domů přinese nechtěný dáreček. Hračka při dotyku vydává zvuk a navíc je naplněna šantou kočičí – vaše kočka ji nespustí z očí. 

  • Mikročipová myš se zvukem
  • Při dotyku vydává zvuk
  • Pro uspokojení loveckých instinktů vaší kočky
  • Dostupné v různých barvách
  • Rozměry: 6,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Trixie je německá společnost, která se řadí mezi jedničku ve výrobě chovatelských potřeb. Výrobky které společnost Trixie vyrobí jsou praktické, pěkné po designové stránce a velmi kvalitní. Společnost je na trhu již od roku 1974, má více jak 40 letou zkušenost s výrobou produktů pro zvířata.

Trixie je jedním z předních výrobců potřeb pro všechna domácí zvířata. V jejich opravdu široké nabídce potřeb pro zvířata najdete hračky, škrabadla, klece, pelíšky, obojky, pamlsky a mnoho dalších výrobků.