Flamingo Ohlávka pro psy XL

Kód: 325325
169 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Ohlávka pro bezpečné vedení vašeho pejska. Vhodná při výcviku. Pro velká plemena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flamingo Ohlávka pro psy XL

Ohlávka proti táhnutí Easy Leader znemožňuje psovi tahat na vodítku. Ohlávky skvěle řeší problém přílišného stahování krku u temperamentních nebo problémových psů, kteří tahají za vodítko. Mnozí majitelé takových psů řeší situaci ostnatým nebo stahovacím obojkem. Při použití ohlávky stačí skutečně jemné zatahání, aby pes zaregistroval váš povel, změnu směru chůze apod. Ohlávky jsou také ideální pro snadné a bezpečné vedení psa vedle dětského kočárku nebo podél invalidního vozíku.

  • Ohlávka na tlamu
  • Pro velká a maxi plemena
  • Pro výcvik
  • Barva: černá

Velikost: XL

Materiál: nylon

Návod: Při nevhodném chování psa zatáhnete vodítkem, které je připnuté na ohlávce. V tu chvíli nosní popruhy pomocí průvlakového kroužku psovi stáhnou čelist, což je pro psa podřizovací podnět a zároveň mu otočí hlavu směrem k vám. Tohle je vhodná chvíle pro vyslovení povelu či zákazu. Tím psa donutíte dívat se vám do očí a proto je povel či zákaz účinnější, než kdyby vás pes nevnímal. Před prvním použitím je nutné ohlávku seřídit. Ohlávka proti táhnutí usnadňuje výchovu a kontrolu vašeho psa. Ohlávka se při zatažení psa utáhne a psovi stáhne tlamu. Vodítko není součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhubky pro psy
Hmotnost: 0.073 kg
Materiál: nylon
Velikost: XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Flamingo byla založena v roce 1972. V současné době je jedním z dobře známých výrobců v zájmovém zboží. Hlavní výrobní společnosti se nachází v Belgii; také má své pobočky v Nizozemsku, Francii a Německu. Flamingo se prodává ve více než 50 zemích světa.

Flamingo vyrábí široký sortiment zboží z následujících kategorií: výrobky pro psy, kočky, ptáky a hlodavce, jako i zboží pro akvaristiku a teraristiku.