Newa akvarijní kompresor Newa Air NW1

Kód: 214239
Akce
Značka: Newa
429 Kč –52 %
Newa akvarijní kompresor Newa Air NW1
429 Kč –52 % 204 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Akvarijní kompresor Newa Air NW1 lze snadno obsluhovat a zajistí stabilní přísun kyslíku a neustálý pohyb vody. Kompresor je vhodný pro akvária o objemu 20 - 60 l. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa akvarijní kompresor New Air NW1

Akvarijní kompresor zajišťuje vzduchování v akváriu, což zajišťuje stabilní přísun kyslíku a neustálý pohyb vody . Kompresor obsahuje také vzduchovací hadičku i kamínek. Kompresor NW1 se vyznačuje vysokým výkonem, nízkou spotřebou energie a nízkou údržbou.

  • Obsahuje vzduchovací hadičku i kamínek
  • Dlouhá životnost
  • Výkon: 2 W, 60 l/h
  • Kompresor je určen do 20 - 60 l akvária

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.