Newa cirkulátor do akvária Newave 3.9

Kód: 319306
Doprava zdarma
Značka: Newa
1 999 Kč
Skladem (11 ks)

Cirkulátor do akvária se sladkou i slanou vodu udržuje přirozené proudy v akváriu. Vyznačuje se tichým chodem, vysokým výkonem a malými rozměry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa cirkulátor do akvária Newave 3.9

Cirkulátor pro akvária se sladkou i slanou vodou. Udržuje přirozené proudy v akváriu. Cirkulátor NeWave je velmi malých rozměrů, přesto překvapí svým výkonem díky výkonému impeleru se samočistící schopností. Cirkulátor je nastavitelný do všech směrů a nevyvolává žádné vibrace a hluk.

  • Pro akvária se sladkou i slanou vodou.
  • Vysoký výkon.
  • Tichý chod.
  • Nastavitelný do všech směrů.

Technické parametry:
Výkon: 5,2 W.
Maximální průtok: 3900 l/hod.
Objem akvária: 170-250 l v akváriu se slanou vodou nebo 250-450 l v akváriu se sladkou vodu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.