RIO písek pro ptáky 2 kg

Kód: 351912
105 Kč
Skladem (>20 KS)

RIO ptačí písek je sterilizovaný při teplotě 1 200 °C. Písek je skvělým prostředkem k zajištění čisté a svěží klece. Vhodný pro všechny druhy ptactva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RIO písek pro ptáky 2 kg

RIO ptačí písek, sterilizovaný při teplotě 1 200 °C, je skvělým prostředkem k zajištění čisté a svěží klece. Další hygienickou kontrolu zajišťuje eukalyptový extrakt, který má léčebné vlastnosti a prokázané protizánětlivé, antibakteriální a dezinfekční účinky.

  • Představuje dobrý způsob prevence množení bakterií a parazitů - roztoči, čmelík kuří, vši na těle ptactva
  • Neutralizuje také nepříjemný zápach
  • Eukalyptový extrakt pro desinfekční účinky

Velikost balení: 2 kg.

Složení: Jemný bílý křemenný písek, lastury, koncentrovaný eukalyptový olej.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Plné života. Zářivé. Pestrobarevné.

Jak si představujete papoušky? Plné života, zářivé, pestrobarevné... A přesně o tom je značka RIO.

Naším cílem je přinášet radost do domovů veselých opeřených mazlíčků a jejich majitelů. Proto vybíráme nejlepší zrna a semínka, ovoce, oříšky, zeleninu, vzácné ovoce a mnohé další složky z celého světa a vyrábíme jen ty nejkvalitnější produkty.

Jsme také přesvědčeni, že nejdůležitějším faktorem pro zdravý a aktivní život domácího mazlíčka je péče a pozornost ze strany jeho majitele. Z toho důvodu zahrnuje široký sortiment této značky jak nejrůznější krmiva a speciální stravu, tak originální dobrůtky, vitamíny a doplňky stravy.

Produkty této značky se vyznačují osvědčenou vysokou kvalitou a zářivým balením, které na prodejních regálech vždy snadno najdete. Majitelé a chovatelé ptactva oceňují spolehlivost značky RIO, která je doložena neustále rostoucí poptávkou. Nespíme ale na vavřínech a neustále náš sortiment rozšiřujeme a aktualizujeme, aby byli ptáčci co nejšťastnější a abychom zajistili, že svým majitelům přinesou jen samou radost a pozitivní energii.