Sera doplňkové krmivo pro býložravé plazy Reptil Professional Herbivor 1000 ml

Kód: 222936
699 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera reptil Professional Herbivor Nature je doplňkové krmivo bez barviv a konzervačních látek v granulích vyráběných vysoce funkčním procesem koextruze pro všechny býložravé plazy jako suchozemské želvy a leguáni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera doplňkové krmivo pro býložravé plazy Reptil Professional Herbivor 1000 ml

Sera reptil Professional Herbivor Nature je doplňkové krmivo bez barviv a konzervačních látek v granulích vyráběných vysoce funkčním procesem koextruze pro všechny býložravé plazy jako suchozemské želvy a leguáni. Prstenec krmiva obsahuje na vlákninu bohatou směs odpovídající přirozenému nutričnímu spektru a rovněž menší množství potřebných vysoce kvalitních bílkovin a tuků. Jádro krmiva je extrudováno při nižší teplotě a tudíž velmi šetrně a je bohaté na esenciální vitaminy, minerály a řasy pro posílení imunity. Optimální poměr vápníku/fosforu je základem pro zdravý růst kostí a krunýře.

  • Doplněk pro vyvážené a kompletní krmení plazů
  • Šetrně zpracováno pro zachování výživových hodnot
  • Optimální zdroj vápníku/fosforu pro zdravý růst kostí a krunýře
  • Více, jak 20 druhů bylin
  • Bez konzervačních látek a barviv
  • Přírodní složení
  • Pro všechny býložravé plazy, želvy či leguány

Velikost balení: 1000 ml

Složení: kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničný lepek, spirulina, byliny, pivní kvasnice, kopřivy, vojtěška, petržel, gamarusi, vaječný prášek, mořské řasy, paprika, rybí tuk, špenát, karoten, slávka zelenoústá.

Analytické složky: hrubá bílkovina 16,5 %, hrubý tuk 5,8 %, hrubá vláknina 12,0 %, vlhkost 5,5 %, hrubý popel 5,4 %, vápník 1,8 %, fosfor 0,9 %.

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 3 700 m.j./kg, vit. D3 180 m.j./kg, vit. E (D L-alfa-tokoferol acetát) 12 mg/kg, vit. B1 3,5 mg/kg, vit. B2 9 mg/kg, stab. vit. C (L-askorbyl monofosfát) 55 mg/kg.

m.j. = mezinárodní jednotka

Krmný návod: Krmte několikrát denně, ale jen tolik, kolik zvířata zkonzumují během tří minut. Zvířata nepřekrmujte. Dle preferencí zvířat může být toto krmivo krmeno přímo, namočené, nebo smíchané s vhodnou čerstvou rostlinnou potravou

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro plazy a želvy
Hmotnost: 0.446 kg
Určení: býložravé plazy
Osobní odběr: Pet Center České Budějovice IGY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.