Trixie Dog Activity POCKER BOX 2 - 31 x 10 x 31 cm

Kód: 322720
819 Kč
Dostupné pouze na prodejně (5 ks)

Inteligentní hra pro inteligentní psy. Tato hra zaručeně zabaví každého pejska. Je vhodná i na domácí aktivity, kde není úplně vhodné přetahování či aportování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trixie Dog Activity POCKER BOX 2 

POCKER BOX je hra určená pro spojení hry člověka se psem. Nenechávejte psa bez dozoru s touto hračkou. Principem hry je postavit box doprostřed místnosti, aby pes mohl chodit kolem a nic mu nepřekáželo a mohl si najít ideální hrací pozici. Ke hře vyberte klidnou atmosféru. Doporučujeme trénink „jeden ku jednomu" (pokud máte více jak jednoho psa, trénujte je zvlášť). Vyberte si nízké cíle a od svého psa si moc neslibujte. Tím získáte mnoho legrace při tréninku. Rozdělte si cvičení do několika sekcí, abyste zabránili přetížení psa (max. 15 min.) a opakujte několikrát denně.

Ze začátku psovi pomáhejte úkol vykonat, aby neztratil motivaci. Hlavně je důležité, aby se pes připojil do hry s pozitivním výsledkem, který nastane, pokud je úspěch rychlý a dostane za něj odměnu. Ze začátku můžete psovi dát odměnu i za to, že hru vyzkouší. Jakmile pes zjistí, že je to „hra o jídlo", brzy pochopí cvičení a užije si zábavu. Pokud pes nevykoná úkol, zkuste ho podpořit komplimenty a hlazením. Klidně se vraťte o krok zpět, pokud pes nedosáhne dalšího cíle. Nikdy psa nehubujte ani netrestejte. Abyste vyburcovali zájem u psa, tak naplňte tuby pamlsky za jeho přítomnosti. Abyste zvýšili obtížnost, můžete to udělat za jeho nepřítomnosti. Zvolte správný čas startu. Pokud je pes nakrmen, počkejte asi 1,5 hodiny, než začnete. Můžete psa také při hře nakrmit, pokud pamlsky zaměníte za granule. Vždy začněte hru se signálem např. HRA a skončete se signálem např. STOP, ihned po tom, co pes získá všechny odměny. Pokud pes na signály slyší, tak ho odměňte dalším pamlskem a tím zajistíte klidné a pozitivní ukončení hry. Trénink by měl být vždy zakončen pocitem úspěchu.

  • Inteligentní dřevěná hra s pamlsky
  • Používat jen v přítomnosti páníčka
  • Hra na soustředění a trénink
  • Ideální společná aktivita na doma
  • Na pamlsky i granule

Rozměry: 31 x 10 x 31 cm

Upozornění: V této hře existuje „správně" i „špatně". Každý pes, jako i člověk, jsou individuální a je třeba najít si vlastní řešení. Nechte psa rozhodnout, zda úkol vykoná čenichem nebo packou, zda táhne nebo tlačí díly a v jakém pořadí. To znamená, že váš pes se může lišit v názoru na následující instrukce, které jsou pouze doporučené jako možnost, jak pracovat jednoduše a smysluplně se psem. Váš pes tudíž může ukázat postupy nebo tendence, které nejsou popsány níže. Všeobecným pravidlem však je, nenechat psa vzít hračku pryč nebo ji rozbít (to je často signálem zklamání nebo nadměrné zátěže).

Trénink: Přidávejte jedno cvičení po druhém. Nezvyšujte úroveň zátěže před tím, než pes vykoná určité cvičení. Pochvalte psa po každé úspěšné akci. Trénink může začít: Ze začátku nechte psa, aby si očuchal jednotlivé díly hry. V tomto případě nefixujte díly na základnu. Abyste zachovali správnou funkčnost různých možností, používejte jen suché pamlsky.

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Trixie je německá společnost, která se řadí mezi jedničku ve výrobě chovatelských potřeb. Výrobky které společnost Trixie vyrobí jsou praktické, pěkné po designové stránce a velmi kvalitní. Společnost je na trhu již od roku 1974, má více jak 40 letou zkušenost s výrobou produktů pro zvířata.

Trixie je jedním z předních výrobců potřeb pro všechna domácí zvířata. V jejich opravdu široké nabídce potřeb pro zvířata najdete hračky, škrabadla, klece, pelíšky, obojky, pamlsky a mnoho dalších výrobků.