Trixie Dog Activity výcviková pomůcka s clickrem

Kód: 322684
259 Kč
Skladem (>20 ks)

Hůlka se zabudovaným clickerem je pomůcka určena k výchově a výcviku všech zvířat. Je tedy vhodná nejen pro psy a kočky ale také králíčky, morčata, potkany, ptáky a další zvířata, která se dají cvičit. Tyč je určená k tréninku se sledováním a clicker vydává zvuk, který si zvíře spojí s odměnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trixie Dog Activity výcviková pomůcka s clickrem

Trixie Dog Activity výcviková pomůcka s clickrem je pomůcka k výchově a výcviku jakéhokoli zvířete. Nezáleží na stáří zvířete ani velikosti. Hůlka je vhodná obzvláště pro malá zvířata pro trénování různých cvičení. Díky hůlce zvíře následuje váš cíl, může se naučit zdolávat překážky a hůlka mu ukazuje směr. Zvíře má čumákem následovat hůlku. Při doteku čumáčku o kuličku hůlky následuje "cvaknutí" a občasná odměna. Clicker je používán jako bezprostřední odměna. Za méně než dvě sekundy musíte zmáčknout clicker a následně dát odměnu v podobě jídla. Po čase odbouráte odměnu pamlskem a ponecháte jen kliknutí. Hůlka je teleskopická a lze díky klipu připevnit na oblečení či kabelku.

  • Pomůcka pro chytrý výcvik
  • Clicker pro bezprostřední odměnu zvukem s následným pamlskem
  • Hůlka pro vedení zvířete
  • Zvíře následuje hůlku a má se jí čumákem dotknout
  • Klip pro snadné připevnění za oblečení atd.
  • Součástí je návod s tipy a triky

Velikost: Teleskopické vysouvání 14 - 65 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky pro psy
Hmotnost: 0.096 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Trixie je německá společnost, která se řadí mezi jedničku ve výrobě chovatelských potřeb. Výrobky které společnost Trixie vyrobí jsou praktické, pěkné po designové stránce a velmi kvalitní. Společnost je na trhu již od roku 1974, má více jak 40 letou zkušenost s výrobou produktů pro zvířata.

Trixie je jedním z předních výrobců potřeb pro všechna domácí zvířata. V jejich opravdu široké nabídce potřeb pro zvířata najdete hračky, škrabadla, klece, pelíšky, obojky, pamlsky a mnoho dalších výrobků.