Versele-Laga sépiová kost 16 cm

Kód: 308219
109 Kč
Skladem (>20 ks)

Sépiová kost od Versele Laga patří mezi zdravý doplňkový sortiment pro ptáky. Je velmi oblíbená.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga sépiová kost 

Sépiová kost od Versele Laga je zdravý doplněk stravy určený pro Vašeho opeřence. Obsahuje cenné minerály, vápník, stopové prvky a jód. Tento doplněk stravy pomáhá odbourávat stres a agresivitu ptáků. Délka: 16 cm.

  • Oblíbená sépiová kost od Versele Laga.
  • Určená ptákům.
  • Zdravý doplněk stravy.
  • Obsahuje minerály, vápník, stopové prvků a jód.
  • Pomáhá odbourávat stres a agresivitu ptáků.

Délka: 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.