Asan Pet Aloe 42 l

Kód: 350544
779 Kč
Skladem (>20 KS)

Asan pet aloe - podestýlka v bio kvalitě pro zakrslé králíky, morčata, činčily a drobné hlodavce. S extraktem z aloe vera. Bez parfému, bezprašné a bez přidaných barviv. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asan Pet Aloe 42 l

Asan Pet Aloe je podestýlka v bio kvalitě určená pro zakrslé králíky, morčata, činčily a drobné hlodavce. Efektivně absorbuje pachy a vlhkost a je bezprašná. Vzniká recyklací, je 100% rozložitelná, kompostovatelná a lze spláchnout do toalety. Obsahuje extrakt z aloe vera, který zvlhčuje kůži a hojí případné oděrky Asan Pet se osvědčil v chovech exotického ptactva a v použití pro některé druhy terarijních zvířat.

  • 100% rozložitelné, kompostovatelné
  • Pro hlodavce, ptactvo i některá terarijní zvířata
  • Kvalitně pohlcuje pachy a vlhkost
  • Stelivo nevytváří vlhké mazlavé bláto, jehož stopy se těžko odstraňují
  • Stelivo má dlouhou živostnost
  • Steliva Asan jsou bezpečná pro chovaná zvířata i členy domácnosti

Velikost balení: 42 litrů - průměr granule 6 mm

Vyrobeno: recyklací druhotných surovin

Návod k použití: klec pro hlodavce naplňte vrstvou podestýlky vysokou cca 3 cm a rovnoměrně ji rozprostřete na dno klece. Po využití podestýlku zlikvidujte spláchnutím do toalety nebo kompostováním. Doba spotřeby podestýlky je přímo úměrná jak velikosti klece, tak počtu a stáří chovaných zvířat.

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 18.8.2023
Používám roky, výborný produkt. Nejlepší který jsem vyzkoušela a už u něj zůstala.
5
MP Avatar autora | 10.7.2023
Za mně nejlepší produkt.👌Bezprašný dobře zpracovatelny ,zvířátkům i dětem neškodí 🥰Top*
5
AW Avatar autora | 8.7.2023
Výborný produkt, dobře saje
5
DP Avatar autora | 31.5.2023
Perfektne saje a neni nic cítit.
5
E Avatar autora | 14.3.2023
Kupuji králíkům. Perfektně saje moč a absorbuje zápach. Doporučuji
5
JK Avatar autora | 8.3.2023
Tento produkt kupujeme pravidelně pro ježka, spokojenost.
5
M Avatar autora | 5.10.2022
Kvalitní podestýlka pro morčata.

Soužití s domácími mazlíčky je obohacující pro všechny členy domácnosti. Tito živý mazlíčci vyžadují nejen každodenní porci mazlení, ale je nutné se o ně i pravidelně starat - krmit je a pečovat o jejich zdraví a čistotu jejich příbytků. Asi nejméně oblíbenou činností je vyměňování podestýlky. Můžeme si ji ale usnadnit používáním vhodného steliva.

Česká společnost ASAN - CZ s.r.o. se specializuje zejména na produkci podestýlek pro domácí mazlíčky, ale je schopna uspokojit i poptávku odběratelů z řad velkochovů. Asan dodržuje zásady udržitelného rozvoje - produkce podestýlek je přívětivá nejen ke zvířatům, majitelům, ale i k životnímu prostředí. Podestýlky Asan velice rychle a na dlouhou dobu absorbují pachy a vlhkost. Podestýlka je velice jemná a pohodlná.

V nabídce máme podestýlky s bio-kvalitním extraktem Aloe Vera, s antibakteriálním účinkem koloidního stříbra, vhodné i pro alergiky a astmatiky a další. Asan Cat Pure - podestýlka pro kočky a fretky, Asan Petit podestýlka pro malé hlodavce. Absorbce vlhkosti dovnitř podestýlky pro zachování suchého povrchu. Nízká hmotnost podestýlek Asan. Ideální i pro chovatele z řad astmatiků a alergiků, díky téměř nulové přítomnosti aerobních alergenů a prachu.