Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Podestýlka Asan Pet Silver 42 l

Kód: 330481
769 Kč
Skladem (>20 ks)

Speciální podestýlka pro hlodavce s antibakteriálním účinkem koloidního stříbra, bez prachu, vzdušných alergenů a přidaných parfémů. Vhodný i pro chovatele astmatiky a alergiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podestýlka Asan Pet Silver

Speciální podestýlka pro hlodavce s antibakteriálním účinkem koloidního stříbra, bez prachu, vzdušných alergenů a přidaných parfémů. Vhodný i pro chovatele astmatiky a alergiky. Vysoce absorbuje pachy a vlhkost a zajišťuje tak hlodavcům pohodlí v ubikaci. Asan je šetrný k životnímu prostředí

  • S koloidním stříbrem 
  • Bez vzdušných alergenů
  • Pohlcuje vlhkost a pachy
  • Pro všechny druhy hlodavců
  • Vhodné pro astmatiky a alergiky

Velikost balení: 42 l

Vzniká recyklací a je 100% rozložitelný. Snadno se likviduje, je možné ho spláchnout do toalety, hodit do kompostu nebo nádob na bio-odpady.

5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PB Avatar autora | 24.8.2023
Moc spokojená. Určitě objednám znovu. Super cena 👍
5
DD Avatar autora | 12.7.2023
Podestýlka je skvělá. Avšak mimo prodejny Pet center . Nelidsky draha. Na to že je to lisovaný odpadní papír. Ale jinak doporučuji. Skvělé saje a nezapacha .
5
MM Avatar autora | 10.7.2023
Spokojená, doporučuji
5
JP Avatar autora | 28.6.2023
Velice spokojená,koupím znova.
5
LS Avatar autora | 16.6.2023
Asan používám již 3 roky a jsem maximálně spokojená. A věřím že i mí prckové.
5
Avatar autora | 21.10.2021
Produkt používáme už 5 let a jsme sním naprosto spokojený.

Soužití s domácími mazlíčky je obohacující pro všechny členy domácnosti. Tito živý mazlíčci vyžadují nejen každodenní porci mazlení, ale je nutné se o ně i pravidelně starat - krmit je a pečovat o jejich zdraví a čistotu jejich příbytků. Asi nejméně oblíbenou činností je vyměňování podestýlky. Můžeme si ji ale usnadnit používáním vhodného steliva.

Česká společnost ASAN - CZ s.r.o. se specializuje zejména na produkci podestýlek pro domácí mazlíčky, ale je schopna uspokojit i poptávku odběratelů z řad velkochovů. Asan dodržuje zásady udržitelného rozvoje - produkce podestýlek je přívětivá nejen ke zvířatům, majitelům, ale i k životnímu prostředí. Podestýlky Asan velice rychle a na dlouhou dobu absorbují pachy a vlhkost. Podestýlka je velice jemná a pohodlná.

V nabídce máme podestýlky s bio-kvalitním extraktem Aloe Vera, s antibakteriálním účinkem koloidního stříbra, vhodné i pro alergiky a astmatiky a další. Asan Cat Pure - podestýlka pro kočky a fretky, Asan Petit podestýlka pro malé hlodavce. Absorbce vlhkosti dovnitř podestýlky pro zachování suchého povrchu. Nízká hmotnost podestýlek Asan. Ideální i pro chovatele z řad astmatiků a alergiků, díky téměř nulové přítomnosti aerobních alergenů a prachu.