Prestige Parrots krmivo pro velké papoušky 3 kg

Kód: 309797
429 Kč
Skladem (>20 ks)

Prestige Parrots krmivo pro velké papoušky je 100% přírodní kompletní krmivo pro velké papoušky. Prestige je pestrá a vyvážená směs se složením přizpůsobeným specifickým požadavkům vašeho velkého papouška.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prestige Parrots krmivo pro velké papoušky 

Prestige Parrots krmivo pro velké papoušky je 100% přírodní, kompletní krmivo pro velké papoušky. Prestige je pestrá a vyvážená směs se složením speciálně přizpůsobeným specifickým požadavkům na výživu vašeho velkého papouška. Obsahuje semena, obiloviny a ořechy. 

  • Přírodní kompletní krmivo pro velké papoušky.
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví vašich papoušků.
  • Obsahuje obiloviny, semena a ořechy.
  • 100% přírodní a pestrá směs.

Hmotnost: 3 kg.

Složení: Semena, obiloviny, ořechy.

Analytické složky: Bílkovina 13,5 %, tuk 20,5 %, popelovina 3,0 %, vláknina 17,5 %, vápník 0,10 %, fosfor 0,35 %.

Krmný návod: Denně naplňte krmítko. Denní dávka může být rozdílná, záleží na věku, velikosti a druhu papouška, proto s první dávkou nešetřete a posléze přizpůsobte denní ideální dávku dle zkušenosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.