Robimaus kokosové vlákno 100 g

Kód: 224208
139 Kč
Skladem (>20 ks)

Chováte-li drobná zvířata nebo pěstujete rostliny, mnohostranně využitelné kokosové vlákno se vám bude hodit v obou případech. Stejně tak dobře se uplatní jako zajímavá přírodní dekorace ve vašem domě či bytě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robimaus kokosové vlákno 100 g

Ať už chováte drobná zvířata nebo pěstujete rostliny, kokosové vlákno se vám bude hodit v obou případech. Jedná se o 100% přírodní produkt, který lze využít jako výstelku pro ptáky a hlodavce, kteří si z něj rádi staví hnízda, anebo jako pěstební podklad pro epifytní rostliny. Vlákno je čisté a jemné. Dají se z něho vytvářet kompaktní chomáče a využívá se i při tvorbě dekorací.

  • 100% přírodní materiál
  • Lze kompostovat
  • Vlákno je čisté a jemné
  • Všestranné využití - pro zvířata, rostliny, dekorace do domácnosti

Velikost balení: 100 g

Materiál: kokosové vlákno

Použití: Stačí jednoduše vysypat přímo do terária, většinou se používá vrstva cca 3-6 cm, ale především záleží na chovaném druhu; hrabavé a větší druhy zvířat vyžadují samozřejmě vyšší vrstvu. Pomocí různých větví, kořenů a kamenů se můžete také snažit trochu vymodelovat reliéf dna. Například pro suchozemské želvy je to důležité – v přirozeném prostředí také není terén jednotvárný a rovnoměrný a zvířata musí při pohybu překonávat různé překážky. Nebojte se také používat různé druhy substrátu na různá místa v teráriu – v jedné části můžete mít tento terarijní substrát a v druhé například piniovou kůru nebo kamínky. Oddělit se dají třeba pomocí dlouhého kamene nebo kořene (ale ani částečné smíchání v místě překryvu nevadí). Terarijní substrát udržujte stále vlhký, pokud moc vyschne, může prášit. Tento substrát je vhodný pro všechny tropické druhy zvířat, které vyžadují vlhký podklad. Ale výborně se hodí i do polosuchých terárií – použijte terarijní substrát jen na část dna a na druhou část dejte jiný substrát, a to takový, u kterého je vhodné udržovat ho suchý (např. kokosové chipsy, piniová kůra, pouštní písek, říční písek atd.). Zvířeti to umožňuje vybrat si z různých podkladů a vlhkostních poměrů, a to podle toho, co mu zrovna vyhovuje, a zároveň to dodá interiéru terária daleko zajímavější vzhled.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky, hobliny pro hlodavce
Hmotnost: 0.11 kg
Osobní odběr: Pet Center Brno Dornych, Pet Center Brno Globus, Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Slatina, Pet Center České Budějovice Čtyři dvory, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Chomutov Jirkov - Kaufland, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Frýdek Místek - Frýda, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Jihlava City, Pet Center Kladno Central, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Lanškroun, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Liberec Plaza, Pet Center Litvínov, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Tesco, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha Flora, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha Palladium, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Praha Quadrio, Pet Center Říčany, Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Trutnov - Kaufland, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Vsetín, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Palác Pardubice, Pet Center Chomutov Globus, Pet Center Černý Most

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Robimaus s.r.o. působí na našem trhu více jak 30 let. Hlavní obor její činnosti jsou výrobky a potřeby pro teraristy. V jejím sortimentu najdete jak chovatelskou literaturu zaměřující se na jednotlivé druhy terarijních zvířat, tak i celou řadu terarijních podestýlek jako je lignocel, terarijní substrát, terarijní písky a další. V neposlední řadě zařizuje i terária a to v několika velikostech a provedeních. Osvětlení nejenom do těchto terárií používají jak soukromí chovatelé, tak i zoologické zahrady po celé České republice. Pokud tedy potřebujete cokoliv pro vaše terarijní zvířata v jejich nabídce si vždy vyberete.