Royal Canin Poodle Adult 1,5 kg

Kód: 300804
599 Kč
Skladem (13 ks)

Velmi chutné a funkční granule připravené na míru pudlům, aby pokryly nejen jeho nutriční potřeby, ale zároveň tak, aby pečovalo o jeho specifickou srst. Granule jsou velmi chutné a funkční.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Poodle Adult

Superprémiové krmivo pro dospělé pudly (od 10 měsíců věku). Toto krmivo je speciálně vytvořeno tak, aby pokrylo nejen nutriční potřeby dospělého psa, ale zároveň tak, aby pečovalo o specifickou srst pudla. Pudl má srst velmi jemnou, vzdušnou a kudrnatou, složenou z vlněných chlupů. Tato srst neustále dorůstá, proto granule obsahují omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a olej z brutnáku lékařského, které podporují zdravý růst srsti a zajišťují její výživu. Granule jsou velmi chutné a funkční - díky svému tvaru a schopnosti vázat vápník snižují tvorbu zubního kamene.

  • Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé pudly (od 10 měsíců věku)
  • Pečuje o jejich specifickou srst díky omega-3 mastných kyselinám a oleje z brutnáku lékařského
  • Granule jsou velmi chutné, váš pes si je tak snadno oblíbí
  • Krmivo napomáhá udržovat zdravý svalový tonus
  • V granulích jsou speciální látky vázající vápník, a tak pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene
  • Krmivo ROYAL CANIN® Poodle Adult je dostupné také ve vlhké formě jako chutná paštika

Velikost balení: 1,5 kg

Složení: Kukuřice, dehydratované drůbeží maso, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti ),živočišné tuky, rýže, kukuřičná mouka, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, sójový olej, minerály, rybí olej, kvasnice, rostlinná vláknina, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského 0,1 %, výtažky ze zeleného čaje a hroznového vína (zdroj polyfenolu), hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitinu)

Analytické složky: Bílkoviny 30 %, tuky 19 %, hrubá vláknina 2 %, popeloviny 5,30 %

Další látky: Aminokyseliny: taurin 0,20 %, arginin 1,46 %, lysin 1,37 %, methionin 0,88 %, methionin a cystin 1,47 %, L-karnitin 100 mg/kg; minerální látky: vápník 0,80 %, fosfor 0,60 %, sodík 0,30 %, chlór 0,64 %, draslík 0,70 %, hořčík 0,07 %, měď 15 mg/kg, železo 160 mg/kg, mangan 69 mg/kg, zinek 208 mg/kg, selen 0,27 mg/kg, jód 4,90 mg/kg; vitamíny: A 31 000 UI/kg, D3 800 UI/kg, E 600 mg/kg, C 300 mg/kg, B1 (thiamin) 27 mg/kg, B2 (riboflavin) 48,60 mg/kg, pantothenát vápenatý 145,2 mg/kg, B6 (pyridoxin) 75,7 mg/kg, B12 (kyanokobalamin) 0,13 mg/kg, B3 (niacin) 482,8 mg/kg, biotin 3,07 mg/kg, kyselina listová 13,6 mg/kg, cholin 2000 mg/kg, chondroitin sulfát + glukosamin 500 mg/kg; ostatní složky: škrob 28,2 %, vláknina 8 %, kyselina linolová 4,15 %, lutein 5 mg/kg, kyselina arachidonová 0,07 %, omega-6 4,38 %, omega-3 0,75 %, EPA+DHA 0,3 %.
m.j.=mezinárodní jednotka 

Krmná dávka: 

Hmotnost psa [kg] Denní krmná dávka [g]
snížená aktivita normální aktivita zvýšená aktivita
39 46 52
90 104 118
10  132 152 173
12  151 175 199

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Hmotnost: 1.59 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: prémiové
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: malý
Osobní odběr: Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Palác Pardubice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.