Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1,5 kg

Kód: 224155
699 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Vyvážené suché krmivo pro štěňata jorkšírského teriéra do 10 měsíců věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 

Protože se imunitní systém vašeho jorkšíra vyvíjí postupně, krmivo obsahuje patentovaný komplex antioxidantů, včetně vitaminu E, který podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte během tohoto důležitého období. Je velmi důležité, aby jeho strava obsahovala živiny podporující zdraví srsti. Složení je obohaceno o omega-3 (EPA a DHA) a omega-6 mastné kyseliny (z brutnákového oleje) a o biotin. Kombinace těchto velmi prospěšných živin udržuje srst vašeho štěněte zdravou. Krmivo také podporuje zdravé trávení. Kombinace živin s vysoce stravitelnou a velmi kvalitní bílkovinou (označovanou anglickou zkratkou L.I.P.) a prebiotiky (FOS) udržuje rovnováhu střevní mikroflóry, která vede ke kvalitní stolici.

Navíc je granule krmiva ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Puppy vytvořena s pomocí chelátorů vápníku, které zlepšují hygienu ústní dutiny, protože zpomalují tvorbu a ukládání zubního kamene.

  • Superprémiové granule vhodné pro čistokrevné jorkšírské teriéry do 10 měsíců
  • Komplex antioxidantů a vitamín E se starají o posílení obranyschopnosti
  • Omega-3 mastné kyseliny a brutnákový olej podporují funkci kožní bariéry
  • Biotin vyživuje srst a zajišťuje její hebkost
  • Chelátory vápníku snižují tvorbu zubního kamene
  • Tvar granulí usnadňuje uchopení a kousání

Velikost balení: 1,5 kg

Složení: Dehydratované drůbeží maso, rýže, kukuřičná mouka, živočišné tuky, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – protein vybraný díky své vysoké stravitelnosti), řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, sójový olej, rybí olej, kvasnice, fruktooligosacharidy 0,34 %, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannonoligosacharidů), olej z brutnáku lékařského 0,1 %, výtažky z kvasnic (zdroj betaglukanu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Analytické složky: Bílkoviny 29 %, tuky 20 %, hrubá vláknina 1,3 %, popeloviny 7,7 %, NFE 32,5 %.

 

Doplňkové látky: Vitaminy: A 30500 m.j./kg, D3 800 m.j./kg, E 590 mg/kg, C 410 mg/kg, B1 (thiamin) 27 mg/kg, B2 (riboflavin) 51,3 mg/kg, B5 (kyselina pantothenová) 145,3 mg/kg, B6 (pyridoxin) 75,8 mg/kg, B12 (kobalamin) 0,13 mg/kg, B3 (niacin) 511 mg/kg, biotin 3 mg/kg, kyselina listová 13,6 mg/kg, cholin 2100 mg/kg. Minerální látky: Vápník 1,26 %, fosfor 1 %, sodík 0,4 %, chlór 0,79 %, draslík 0,65 %, hořčík 0,06 %, měď 15 mg/kg, železo 217 mg/kg, mangan 62 mg/kg, zinek 144 mg/kg, selen 0,35 mg/kg, jód 4,5 mg/kg. Aminokyseliny: Taurin 0,22 %, arginin 1,63 %, lysin 1,36 %, methionin 0,64 %, methionin a cystin 1,15 %. Ostatní složky: Škrob 27,6 %, vláknina 6,2 %, kyselina linolová 3,54 %, lutein 5 mg/kg, kyselina arachidonová 0,09 %, omega-6 3,78 %, omega-3 0,82 %, EPA+DHA 0,3 %, L-karnitin 50 mg/kg, lutein 5 mg/kg, betakaroten 5 mg/kg, metabolizovatelná energie 4083 kcal/kg.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmná dávka: 

Hmotnost psa [kg]

Denní krmná dávka  [g]

1 25
2 38
5 77
7 102
10 138

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdraví je naše posedlost. Naše pozornost je zaměřená na jedinečné potřeby koček a psů. Důraz na detail nám umožňuje dodávat precizní a efektivní výživu, která jim pomáhá stát se dokonalými.

Cesta za poznáním: Hluboké porozumění potřebám koček a psů nám umožňuje připravovat nejpreciznější zdravou výživu pro domácí zvířata na světě. Nepřestáváme se učit a nikdy nepovažujeme nic za samozřejmost. Proto spolupracujeme s předními odborníky z oblastí vědy, veterinární péče a s odborníky na chování a vedeme dlouhodobý dialog s vlastníky koček a psů po celém světě. Naše víra, že domácí mazlíčci dělají náš svět lepším, nás inspiruje a dává smysl našemu snažení v souladu s naším heslem: LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY (A BETTER WORLD FOR PETS).

Kočky a psi na prvním místě. Do všeho, co děláme, vkládáme své srdce i duši a s upřímným nadšením pracujeme na tom, aby se domácím mazlíčkům i jejich majitelům ve všech koutech světa žilo lépe. Potřeby domácích mazlíčků vždy klademe na první místo. To nám udává jasný směr, kterým se náš výzkum ubírá a který posiluje nutriční kvalitu všech našich výrobků, ale také pomáhá kočkám a psům žít déle a zdravěji.

Díky svým hlubokým znalostem a zkušenostem jsme dosáhli přesného porozumění potřebám zvířat i složení živin, které vyžadují pro rozvoj do plného zdraví a krásy. Přesnost složení zajišťuje vysokou účinnost všech aspektů našich výrobků – od tvaru, struktury, chuťových vlastností a stravitelnosti až po bezpečnost a zpětnou dohledatelnost surovin. Respektujeme kočky a psy pro to, jaká jsou fantastická zvířata. Náš respekt vychází z hlubokého porozumění jejich skutečné povaze a jejich jedinečným funkčním potřebám. Ovlivňuje každé naše rozhodnutí o produktech a službách a zároveň určuje způsob, jakým se chováme jako firma.