Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Versele-Laga Exotic Fruit směs ovoce pro velké papoušky 600 g

Kód: 306444
249 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Doplňkové krmivo s tropickým ovocem pro velké papoušky. Vhodné jako doplnění denní dávky zrnin i jako odměna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Exotic Fruit směs ovoce pro velké papoušky 

Této směsi neodolá žádný papoušek! Skládá se z kvalitních semínek a obilnin doplněných sušeným ovocem plným vitaminů. Je doplňkem krmiva a zpestřením v misce. Jelikož původním domovem papoušků jsou převážně tropické a subtropické regiony, nabízí tato směs ze sušených banánů, rozinek, šípků, papáji, meruněk a ananasu pro vaše mazlíky kousek domova. Doplňkové krmivo s tropickým ovocem pro velké papoušky. Vhodné jako doplnění denní dávky zrnin i jako odměna.

  • Směs s tropickým ovocem, obilovinami a semeny.
  • Doplňkové krmivo pro velké papoušky.
  • Pochoutka, kterou papoušci prostě milují.

Hmotnost: 600 g.

Složení: Semena, ovoce (min 35 % směsi sušených banánů, papáji, meruněk, ananasu), obiloviny, ořechy, zelenina.

Analytické složky: Proteiny 11 %, tuky 19 %, vláknina 13 %, popeloviny 3 %, vápník 0,1 %, fosfor 0,3 %.

Krmný návod: Podávejte jako krmivo či odměnu spolu s ostatními krmivy Versele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.